دومین قصه سرگذشت ما… بهمن ماه ۱۳۹۵

? آقای «ح.س»، ۴۹ساله، سرپرست یک خانواده ۵ نفره در یکی از استان های شمال غربی هستند. شغل ایشان دستفروشی بوده و یکی از فرزانداشان نیز معلول جسمی می باشد.
متاسفانه از سال ۸۴، مبتلا به بیماری کبدی شدند که رفته رفته به سمت سیروز کبدی پیش رفت و ایشان را خانه نشین کرد… .
 در نتیجه به شیراز آمدند تا در اولین فرصت پیوند کبد برایشان انجام شود.
انتظار برای فراهم شدن شرایط لازم برای پیوند کبد در شیراز به درازا کشید (سی ماه) تا اینکه تقریبا دو ماه پیش، خوشبختانه این شرایط فراهم شد.
در طول این مدت، هر بار که موقعیتی احتمالی برای پیوند برایشان فراهم می شد، می بایست آزمایش ها و عکسبرداری های مختلف را انجام می دادند که هزینه ی انجام این ها برای خانواده بسیار سنگین بود.
ایشان، تقریبا یک سال بعد از سکونتشان در شیراز (که طبق تصور خودشان قرار بود تنها چند ماه محدود طول بکشد) توسط یکی از همکارانمان در بیمارستان نمازی به ما معرفی شدند.
با توجه به شرایط سخت ایشان، در طرح «درخت زندگی ?» کمک هزینه ای ماهانه (و تقریبا منظم) جهت نیازهای درمانی شان در نظر گرفتیم…

?خوشبختانه و به لطف خداوند ،تقریبا دو ماه پیش ایشان تحت عمل جراحی قرار گرفتند، عمل پیوند شان به خوبی انجام شد و در نهایت دو هفته پیش، در سلامت به شهرشان، نزد خانواده ی خود برگشتند.
? ان شا الله که سلامت کامل پیدا کنند و در نعمتی که دوباره به ایشان بخشیده شده، بتوانند زندگی تازه ای را در کنار خانواده ی خود آغاز کنند.

@dastanmehrali
www.dastan-mehr-ali.ir
۰۹۳۰۵۵۲۲۹۸۴

دیدگاهتان را بنویسید