طرح ۵ هزار قطره باران

امیدوارم که ماه مبارک رمضان برای همۀ ما ماهی پر از خیر و برکت باشد و فرصتی برای تصمیمات و تجربه های نیک

هدف این طرح، تهیه صبحانه برای دانش آموزان مدارس محروم و همچنین تهیه دارو برای بیماران نیازمند می باشد.
صبحانه برای مدارسی تهیه می شود که درصد محرومیت در آنها بسیار بالاست و به دلیل فقر و محرومیت، در شبانه روز میزان غذای کافی به این کودکان نمی رسد و غالباً بدون خوردن صبحانه سر کلاس حاضر می شوند.
در این طرح وعده صبحانه به دلیل اهمیت و تأثیر آن در کیفیت فعالیت های روزانه انتخاب شده، تأثیر آن در یادگیری مطالب درسی نیز قابل توجه است و می تواند به بهبود روند تحصیلی آن ها کمک کند. امیدواریم که این طرح آغاز راهی باشد برای مبارزه با چرخۀ فقری که در زندگی این کودکان جریان دارد و تلاشی باشد برای گسترش مهر و عدالت.
طی ماه های گذشته این طرح در مدارسی در برخی مناطق محروم شیراز با هماهنگی با آموزش و پرورش و کمک های عزیزانی که ما را در این راه یاری کردند اجرا شد و قصد داریم با معرفی و گسترش این طرح مدارس بیشتری را پوشش دهیم.
درصورتی که تمایل دارید در این طرح مشارکت کنید می توانید  نام و شماره تماس و آدرس ایمیل خود ( و در صورت تمایل مبلغ مشارکت ماهیانه خود) را به شماره ۰۹۳۷۶۸۰۲۵۱۲ پیامک کنید

با توجه به اینکه هدف این طرح آن است که تهیه صبحانه به صورت مداوم و مستمر باشد( نه اینکه در مدرسه ای یک ماه اجرا شود و ماه بعد به علت کمبود بودجه برنامه قطع شود یا تعداد روزهای کمتری اجرا شود ) اهمیت دارد که عزیزانی که تمایل به مشارکت دارند،مبلغ مورد نظر را بصورت ماهیانه و مستمر واریز نمایند تا به یاری خدا اجرای این طرح استمرار داشته باشد.

درضمن در ابتدای هر ماه پیامکی جهت یادآوری واریز مبلغ ، به عزیزانی که برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده اند ارسال می شود.( چون بعضی از افراد نگران بودند که ممکن است فراموش کنند که هر ماه واریز را انجام دهند.)

  • پرداخت وجه از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی سایت
  • شماره کارت: ۷۸۵۸- ۷۰۱۲- ۳۳۷۷- ۶۱۰۴
  • شماره حساب: ۳۱۱۶۰۱۳۸۴۰
  • شناسه ی واریز ۲۹۸۶ (قید کردن شناسه ی واریز ضروری است)

dastane mehr

دیدگاهتان را بنویسید