فراخوان جهت مشارکت در ارائه وام درمانی (طرح درخت زندگی?)

فراخوان جهت مشارکت در ارائه وام درمانی (طرح درخت زندگی?)

«کیست آن کس که به [بندگان] خدا وام نیکویى دهد تا [خدا] آن را براى او چند برابر بیفزاید و خداست که [در معیشت بندگان] تنگى و گشایش پدید مى ‏آورد و به سوى او بازگردانده مى ‏شوید» ( بقره ۲۴۵)
〰〰〰〰

? بیماری واقعه ای است که هر زمان و هر کسی را می تواند مبتلا کند؛ در این شرایط، بسیار محتمل است که خانواده های محروم( یا حتی خانواده های متوسط از نظر معیشت)، که آمادگی اقتصادی برای این بحران ندارند، برای تامین هزینه تحت فشار قرار  بگیرند.
❗️ متاسفانه بسیاری در این وضعیت ممکن است مستأصل شده، مجبور به رها کردن درمان و یا تحت فشار روانی زیاد، مجبور به استفاده از راه های نامشروعی برای تامین این هزینه شوند… .

در بخش وام درمانی کانون دستان مهر علی (ع)، این امکان فراهم است که بعد از تحقیق درباره ی نیازمندی درمانی و اضطرار خانواده برای تامین هزینه، وام قرض الحسنه، بدون سود و با شرایط بانکِ طرف قرارداد، به مددجویان ارائه شود.
〰〰〰〰〰

? در صورت تمایل به حمایت از این بخش به صورت بلاعوض، می توانید هزینه مورد نظر خود را به شناسه مربوطه واریز کنید. با توجه به گردش مالی این پول، نیاز های مالی درمانی چندین بیمار ممکن است مرتفع گردد.

? اما این امکان نیز وجود دارد که شما هزینه مشخصی را (حداقل۵۰۰  هزار تومان) به مدت حداقل یک سال، با هدف ارائه ی وام درمانی به محرومین، به  کانون دستان مهر علی (ع) قرض (امانت) دهید.
در این صورت، قراردادی رسمی از سوی کانون با شما بسته می شود و شما می توانید در موعد مقرر این هزینه را پس بگیرید.

? شماره کارت: 
۶۱۰۴-۳۳۷۷-۷۰۱۲-۷۸۵۸
بانک ملت- به نام کانون دستان مهر
✅ شناسه وام: ۱۹۷۹
✅پرداخت از طریق سایت کانون، به آدرس www.dastan-mehr-ali.ir
(بخش کمک های مالی خیرین)

❗️در صورت تمایل به مشارکت به صورت قرض و مدت دار، جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی، با شماره  ۰۹۳۰۵۵۳۲۹۸۴  تماس بگیرید.
@dastanmehrali

دیدگاهتان را بنویسید