فراخوان دوره دوم طرح تغذیه در ماه مبارک رمضان

به ما زندگی بخشیدند، و ما با بخشیدنش آن را می یابیم …

 

امام على(ع) [در سفارش به فرزندش حسن(ع):]

بدان که تو راهى دور و دراز و پر مشقّت در پیش دارى و در پیمودن این راه از عمل پسندیده و توشه‌اى چندان که تو را سبکبار به منزل رساند بى‌نیاز نیستى. پس بیش از توانت بر پشت خود بار منه که سنگینى آن تو را بیازارد و هرگاه نیازمندى یافتى که توشه‌ی تو را تا روز قیامت بر دوش کشد و فردا که به آن نیاز دارى آن را به تو تحویل دهد، وجود او را غنیمت دان و بار خویش را بر دوش او بنِه و تا جایى که مى‌توانى او را بار کن؛ زیرا چه بسا که او را دگر باره بجویى و نیابى؛ و نیز وجود کسى را که در روزگار توانگریت از تو وام خواست غنیمت بدان تا در روز تنگ‌دستیت [=قیامت] آن را به تو پس دهد.

(نهج‌البلاغه، نامه ۳۱(

 

در ماه پربرکت رمضان به سر می بریم…

بنا داریم در این ماه، به خانواده های مددجویان دستان مهر، بسته های غذایی خام (شامل: برنج، ماکارونی، روغن، حبوبات، خرما…) بدهیم. هزینه ی برآورد شده برای تهیه ی هر بسته ارزاق خام، در ازای هر یک نفر، ۳۰ هزار تومان می باشد.

بدیهی است که هر چه مشارکت و همیاری شما در این طرح بیشتر باشد، تعداد خانواده های بیشتری تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت.

27211593720_9662767560_o

 

 لذا از شما خواهشمندیم که کمک های نقدی خود را تا پنجشنبه، ۱۰ تیر ماه به دست ما برسانید.

کمک ها و نذورات خود را از طریق یکی از روش های زیر به دست ما برسانید:

  • پرداخت وجه از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی سایت
  • شماره کارت: ۷۸۵۸- ۷۰۱۲- ۳۳۷۷- ۶۱۰۴
  • شماره حساب: ۳۱۱۶۰۱۳۸۴۰

شناسه ی واریز ۱۳۳۱ (قید کردن شناسه ی واریز ضروری است)

بانک ملت، به نام کانون دستان مهر علی (ع)

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح وسایر فعالیت‌های کانون دستان مهر علی(ع) با شماره‌ی ۰۹۳۷۶۸۰۲۵۱۲ تماس بگیرید.

 

سوره محمد(ص)، ۳۸: اینک شما آن کسانید که براى انفاق در راه خدا فرا خوانده شده‌اید. پس برخی از شما بخل می‌ورزند، و هر کس بخل ورزد تنها به زیان خود بخل ورزیده. خداوند بی‌نیاز است و شما نیازمندید، و اگر روى برتابید [خدا] جاى شما را به مردمى غیر از شما خواهد داد که مانند شما نخواهند بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید